International TOURISM FILM FESTIVAL

Друзі! Ми продовжуємо місію підтримки та популяризації українського екранного мистецтва на тему тревелінгу за кордоном!

Нещодавно, за запрошенням пана Can Saraçoğlu (президента Комітету та знаного у світі фестивалю – International TOURISM FILM FESTIVAL), побували з діловою місією у Туреччині. Де зустрілися з колегами з різних країн світу – Туреччини, України, США, Італії, Іспанії, Португалії, Німеччини, Грузії, Угорщини, Болгарії, Тунісу, Оману тощо – професійними директорами фестивалів, режисерами, сценаристами, акторами, продюсерами та мистецтвознавцями.

Цей захід проходив при підтримці Міністерства культури та туризму Туреччини.

Конференція, присвячена організації фестивалів екранного мистецтва (світовий досвід) та презентації відеоробіт.

Організатори International Tourism Film Festival тепло і дуже злагоджено провели цю зустріч (що, у свою чергу, дуже нелегко після болючих втрат від нещодавної трагедії – потужного землетрусу). І, тим самим, довели – Мистецтво, дійсно, потрібне у будь-які часи усім країнам світу! (Бо “Мистецтво – це ліки”! Така думка виникла у результаті конференцій та обміну думками з іноземними колегами.)

Велика вдячність також усім Організаторам, та особисто пану Can Saraçoğlu, усім іноземним колегам та друзям, за високу оцінку роботи нашої Команди та нагороди, якої ми удостоєні!

Дякуємо за вручення нагороди, пану амбасадору ЮНЕСКО та Гениральному директору комітету CINETOUR, Maurizio Aronica (Італія).

У свою чергу, урочисто презентували Організаторам в дарунок нову книгу про незламне місто-герой ХАРКІВ!

Момент вручення Організаторам подарунку з Харкова.

Участь у такому професійному заході – це цінний досвід!

Продовжуємо працювати заради мирного майбутнього!