Благодійний тревел-маратон “BE FREE, UKRAINE!”

Друзі! Запрошуємо взяти участь у нашому тревел-маратоні та здолати омріяний маршрут подорожі пішки, на велосипеді, бігом або у сплавах. Головне – це мати можливість подорожувати у безпечному місці та твій драйв на шляху до мети! Подорожуй сам, з друзями, з родиною чи сусідом! Подорожуй лісом, горами, річкою або просто по колу стадіону. Обирай свій темп, свій трек, свій безпечний маршрут та краєвиди! Насолоджуйся відчуттям свободи, яку дарує подорож. Будь вільним!

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДОПУСК

Реєстрація на маратон відкрита з 10 серпня і закривається 26 вересня (включно) 2022 року.

ДИСТАНЦІЯ ТА ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ

Старт (локація): будь-яке безпечне для вашої подорожі місце.
Дистанція: від 20 км до… BE FREE.
Для пішої подорожі – від 10 км.
Подолати вибрану дистанцію можна з 10 липня по 27 вересня (включно) 2022 року (до 27 вересня – Міжнародного Дня Туризму).

ЯК МОЖНА ЗДІЙСНИТИ ПОДОРОЖ МАРАТОНУ

Протягом цього періоду можна вибрати будь-який зручний день та час та вирушити у подорож пішки, бігом, на велосипеді або водним туризмом.

НАГОРОДЖЕННЯ

Кожен фінішер  обов’язково отримує спеціальний пам’ятний сувенір маратону “BE FREE, UKRAINE!” та респект усієї міжнародної туристичної спільноти фестивалю ART&TRAVEL.

Розсилка сувенірів почнеться не раніше аніж через два тижня після кінцевого терміну проведення маратону.

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ

Вартість реєстрації – 200+ грн. (мінімальна вартість 200 грн.) Максимальна сума обмежується тільки вашим бажанням. Усі внески будуть спрямовані на розвиток волонтерського руху «ПОДОРОЖ ЯК ЛІКИ»

ЕТАПИ УЧАСТІ

  • Пройди реєстрацію через цю гугл-форму. Обери вид подорожі.
  •  Надішли скріншот або прізвище та час сплати у дірект instagram.com/arttravelfest або у повідомлення fb.com/ArtTravelFest
  •  Подолай обрану дистанцію до 27.09. 2022.
  •  Надішли скріншот трекеру в дірект instagram.com/arttravelfest та твої фото з цієї подорожі на сторінці фестивалю fb.com/ArtTravelFest. Фото бажано супроводжувати текстом про твої враження про подорож.

ЗДОРОВ’Я

Кожен учасник змагань бере участь у змаганнях добровільно, визнаючи всі ймовірні ризики для власного здоров’я, та несе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити обрану дистанцію змагань.

ОРГАНІЗАТОР: KHARKIV INTERNATIONAL FESTIVAL OF ARTS AND TRAVEL (UKRAINE).