Ми починаємо

Вітаємо! Це K.I.F.A.T.!
Цей проект ми присвячуємо всім, хто, як і ми, закохана в подорожі і мистецтво. А точніше, в подорожі, як у мистецтво! І в мистецтво, як в подорожі!

Може бути ми навіть зустрічалися з вами. У той момент, коли ви фотографували синє море Єгипту, або писали аквареллю будиночки Старого Тбілісі, або знімали фільм про велич Каспію біля берегів Баку, або фантазували на тему свого нового сценарію в Парижі … Так це були ви?

Ось бачите як тісний світ! І як він прекрасний!

Ми присвячуємо цей проект тим, хто обьезділ сорок країн автостопом (і це не межа!), Хто продовжував мріяти про далекі країни навіть тоді, коли кишеня була порожня … Для тих хто йшов, летів, їхав, біг, повз до своєї мрії ! І з кожної поїздки повертався іншим – наповненим, натхненним, ну і якимось іншим, кращим! Але неодмінно повертався додому.

І ось, повернувшись, світ вашого будинку наповнювали красиві фотографії, картини, вірші, історії … з запахом кардамону або стиглого інжиру, з запахом моря або гір …

І де б ви не були зараз, піднімаючись на найвищу гору, відчуваючи прилив щастя … згадайте про нас! Ми є! Ми є для того, щоб Ви змогли розповісти цілому світу про те як він прекрасний з висоти!

Вітаааааємо ! Це K.I.F.A.T.!
Бо як сказав колись О. Генрі, “Поспішайте побачити світ! Він прекрасний будь-якої мрії!”