Дедлайн прийому робіт було закінчено

Любі друзі! Дедлайн прийому робіт було закінчено 15 березня, і ми дякуємо всім, хто відправив свої відео та фотороботи для участі у II KHARKIV INTERNATIONAL FESTIVAL OF ARTS AND TRAVEL – 2020!

Девіз нашого фестивалю в цьому році не випадковий – МРІЇ БЕЗ КОРДОНІВ!

Оголошуючи таку тему фестивалю, ми і подумати не могли наскільки вона має сенс стане актуальним в березні 2020 года!

МРІЇ БЕЗ КОРДОНІВ – це не тільки про те, як важливо не тільки мріяти про подорожі, але і сміливо втілювати свою мрію в реальність всупереч можливих труднощів. І це не тільки про красу нашого безмежного СВІТУ!

МРІЇ БЕЗ КОРДОНІВ – це перш за все про ЛЮДЕЙ, які одного разу відправившись в подорож, зняли прекрасні кадри, створили прекрасні фільми і фотографії.

Їх фільми не знають закритих кордонів!

Кожна людина з будь-якої точки земної кулі в будь-який момент свого життя, подивившись роботу цих людей, може миттєво побувати у Франції, Італії або Китаї, Антарктиці та Еквадорі або Чорногорії … і тих більш 100 країнах, які ми побачили в конкурсних роботах наших учасників .

МРІЇ БЕЗ КОРДОНІВ – це і про нас – Команді KHARKIV INTERNATIONAL FESTIVAL OF ARTS AND TRAVEL, – яка не дивлячись на складнощі продовжує роботу над створенням одного з найбільших фестивалів України про КРАСУ НАШОГО СВІТУ і людей, які бачать його саме таким крізь об’єктив відео або фотокамери!

Дякую що ви з нами!

Наш фестиваль запланований на 22-24 травня 2020 року.
З огляду на форс-мажорні обстаятельства і складну ситуацію в країні і світі, ми постійно відстежуємо можливість проведення фестивалю і його формат.

Проте, наша робота над фестивалем триває!
Всі конкурсні роботи проходять перший конкурсний етап фестивалю – відбірковий.

Слідкуйте за нашими наступними повідомленнями, будь ласка!

А поки … Бажаємо всім терпіння, спокою, здоров’я і натхнення!

З повагою і вдячністю,
Команда KHARKIV INTERNATIONAL FESTIVAL OF ARTS AND TRAVEL.

DREAMS WITHOUT BORDERS!