Тревел-Вернісаж

Колекція робіт зі всього світу на створення яких надихнули подорожі

Друзі!
На сайті нашого фестивалю ми відкрили новий простір для художників світу, де збираємо унікальну колекцію неймовірних робіт. Кожен з вас може надіслати нам світлину своєї унікальної роботи, створеної під час подорожі. Головне – кожна робота має бути з історією та смаком відчуттів, які дарують мандри.

ПРО ПРОЄКТ «ТРЕВЕЛ-ВЕРНІСАЖ». «Народження нашого проєкту теж починається з історії. Одного разу я була гостею у Тбілісі (Грузія). Подорожуючи містом, моя увага часто була прикута до картин місцевих художників, які продавалися вдовж узбіч кам’яних вуличок. Особливо сподобався сюжет із зображеннями грузинських будинків. Здавалося, що ці будинки заповнювали увесь краєвид и розчинялися десь у небі.
Напроти мого готелю, де я жила, є крамничка майстрів. Там я купила картину з будиночками на згадку про мою подорож.
А, вже повертаючись до Харкова, у літаку придумала наш фестиваль. Так що можна сказати, що ця картина принесла мені натхнення. А ще традицію – збирати власну колекцію картин на згадку із зображеннями міст далеких країн, де я подорожувала
» (Анна Курінна).

От так і народилася ідея нашого незвичайного «Тревел-Вернісажу».

Вернісаж – це можливість поділитися своєю творчістю із глядачами всього світу, знайти своїх поціновувачів, та головне, – надихнути і надихнутися на подорожі!»

УМОВИ УЧАСТІ

Для участі у проєкті приймаються професійні роботи тревел-графіки: людина та навколишнє середовище, флора та фауна, природний чи архітектурний пейзаж.

Вік учасників: від 18 років.

Техніка виконання: будь-яка доступна графічна техніка (гравюра, м’які матеріали, туш, моно-, поліхромні та інші акварельні техніки, графітний та інші різновиди олівця, змішана техніка, маркери, техніка цифрової графіки та ін.).

Формат роботи: за вибором учасника та не менше А4 формату.

Від одного учасника до трьох робіт.

У Вернісажі можуть приймати участь від однієї до трьох робіт, які відповідають умовам проєкту.

Важливе: цікаве розкриття теми, акцентоване та розраховане на основну ідею фестивалю; композиційна подача; вибір ракурсу; кольори, фактури; професійне володіння технікою.

ДЕДЛАЙН СЕЗОНУ – останній тиждень листопада.

Для участі необхідно:

  • Викласти роботу, зроблену під час подорожі у твоїй сторінці у соц. мережі Fb aбо Instagram, з активним посиланням на офіційну сторінку нашого фестивалю у дописі «спеціально для фестивалю @ArtTravelFest» та хештеґ #be_free!
  • Перевірте, щоб посилання було активним. Тоді ми зможемо побачити вашу роботу.
  • Додайте до роботи невеличку історію, що розповідає про ті обставини або надихаючі моменти, у які вона була створена.
  • Заповнити коротку заявку до участі у проєкті https://forms.gle/RdWtPa9vnz5uRbE59, вказавши коротку інформацію про автора, країну, назву роботи та посилання на її розташування у соцмережах.

УЧАСТЬ БЕСКОШТОВНА!

Автори кращих робіт за висновками кураторів проєкту та Оргкомітету фестивалю будуть нагороджені дипломами фестивалю та запрошені до участі у його міжнародних заходах.

Оригінали обраних робіт будуть запрошені до фондів Музею Фотографії та Графіки, що створюється на базі Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

АВТОРСЬКЕ ПРАВО

Надаючи роботу до нашого проекту кожен учасник тим самим підтверджує своє авторство. Надання робіт чужого авторства не припустиме.

Куратори проєкту – Олена Калашнікова та Поліна Дзюбенко.

Олена Калашнікова – художниця; викладачка образотворчого мистецтва Харківської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 «Ліцей мистецтв» Харківської міської ради Харківської області; учасниця міжнародних конкурсів та фестивалів з образотворчого мистецтва; Організатор багатьох дитячих художніх виставок; Учні викладача приймали участь у міжнародних виставках Франції, Португалії, Македонії, Польщі, Чорногорії та Греції. Членкиня дитячого Міжнародного конкурсу-фестивалю «Сонячний Олімп» у 2021р., Україна.

Поліна Дзюбенко – художниця, кандидат архітектури, доцент кафедри Образотворчого мистецтва та дизайну Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова. Членкиня Харківської організації Національної Спілки художників України. Брала участь у багатьох обласних, Всеукраїнських та Міжнародних виставках, та створювала персональні виставки. Багато років була головою журі та куратором обласного конкурсу дитячого малюнку на грецьку тематику «Сяйво Еллади», членкіня журі ІІ та ІІІ Відкритого конкурсу театрально-сценічного мистецтва малих форм «ЛЕТИ!» та дитячого Міжнародного конкурсу-фестивалю «Сонячний Олімп», що відбувся у 2021р., Україна.

Контакти кураторів для запитань та уточнень:
Olena.m.kalashnikova@gmail.com (Олена Калашнікова)
padzubenko@ukr.net (Поліна Дзюбенко)

ПАРТНЕР ПРОЄКТУ: Мистецький центр HudpromArt Харківської державної академії дизайну та мистецтв, Харків, Україна).