Перший освітний DRONE TALKS

KHARKIV ART TRAVEL FESTIVAL спільно з кафедрою аудіовізуального мистецтва Харківської державної академії дизайну та мистецтв (Україна) ХДАДМ запрошують усіх митцiв, які захоплюються аеро- та дрон-зйомкою, взяти участь у Першому освітньому DRONE TALKS✈.

2️⃣1️⃣ вересня, 1️⃣9️⃣:0️⃣0️⃣

▪️Мета заходу – обмін досвідом професіоналів аерозйомки з різних країн світу.

В рамках заходу Ви зможете дізнатися про особливості роботи майстрів з України та Шотландії, Німеччини, Чилі та Еквадору.

Теми, що будуть обговорюватися

Тема кейсу DRONE TALKS №1: Отримання ліцензії та дозволу на польоти у країнах ЄС та Великобританії

Cпікер: НАДІЯ БЕДРІНА (Україна-Шотландія) – завідувачка кафедри аудіовізуального мистецтва Харківської державної академії дизайну та мистецтв, кандидатка культурології, доцентка кафедри аудіовізуального мистецтва. Перший дрон подарувала сестра. Літала в Україні, Польщі, Болгарії, Чехії, Шотландії. Зараз свою діяльність присвячує Україні.

Тема кейсу DRONE TALKS №2: Як використовувати дрон-зйомки у творчих цілях

Cпікер: КРІСТІАН ВІДАЛ (Чилі) – чилійський кінорежисер; закінчив Чилійську кіношколу. Має досвід режисури, сценарію та монтажу, а також досвід використання дронів для створення різноманітних відеороликів, від відео для компаній до фільмів, серіалів і короткометражних фільмів. Його документальні та художні фільми висвітлюють місцеву ідентичність, мистецтво та спадщину; демонструються на культурних платформах в Інтернеті, на суспільному та кабельному телебаченні; отримують нагороди на міжнародних кінофестивалях.

Тема кейсу DRONE TALKS №3: Ракурси та настрій у дрон-зйомках

Cпікер: ВАЛЕРІЙ РІЯКО (Україна-Німеччина) – досвід відеозйомки з 2013 року. Випускник Харківської державної академії культури (Україна). Працює відеооператором та оператором дрона в різних жанрах відео. Нагороджений дипломами міжнародних та українських кінофестивалів.

Тема кейсу DRONE TALKS №4: Значення дронів у туризмі

Cпікер: САНТЬЯГО УРІБЕ (Еквадор) – Оголошений туристичним амбасадором Еквадору з 2018 року. Має 9-річний досвід роботи з дронами в аудіовізуальному виробництві та фотографії. Володар міжнародних нагород в США на «Drone Focus Film Festival». Професіонал з цифрового дизайну та мультимедіа. Креативний директор рекламного агентства Grupo Uribe.

‼Участь як слухача – безкоштовна. Просимо всіх охочих заповнити цю форму – https://forms.gle/3wZz33EyccZoshvE8

Хочете поділитися своїм досвідом у ґалузі аерозйомки? Пишіть нам ?: arttravelfest@gmail.com‼

▪️Усі учасники отримають пам’ятні сертифікати заходу.

З повагою, Оргкомiтет

https://www.arttravelfest.com/

https://ksada.org/avm-history.html