Drone Talks 2022: Підсумки

21 вересня 2022 р. у Харкові попри війну та обстріли відбувся Перший освітній міжнародний захід для митцiв, які захоплюються аеро- та дрон-зйомкою – DRONE TALKS.

Організаторами заходу виступила команда KHARKIV INTERNATIONAL FESTIVAL OF ARTS AND TRAVEL спільно з викладачами та студентами Кафедри аудіовізуального мистецтва Харківської державної академії дизайну і мистецтв та UnixHost.

Мета заходу – обмін досвідом професіоналів аерозйомки з різних країн світу.

Дрон – це «очі тревел-фільмейкерства». А під час війни це ще й «очі» наших захисників, які називають дрони «пташками». Символом Миру також є пташка – білий голуб. Саме тому у День миру освітній захід для обміну досвідом DRONE TALKS зібрав учасників та слухачів з різних країн світу – митців які працюють з символічними «пташками» – дронами, створюючі професійні відеороботи.

Зважаючи на війну та постійні ворожі обстріли Харкова (міста, де вперше було проведено міжнародний ART TRAVEL FEST у 2019 р.), захід відбувався в онлайн-форматі. Стати глядачами у прямому етері мали змогу всі охочі. А особливостями дрон-зйомки ділилися з глядачами спікери з Еквадору – Сантьяго Урібе, Чилі – Крістіан Відал та українські митці, які наразі перебувають в Шотландії – Надія Бедріна та Німеччині – Валерій Ріяко.

В цілому учасниками заходу стали глядачі з України, Португалії, Японії, Німеччини, Тунісу, Польші, Шотландії, Турції та ін.

З привітальним словом від міста до спікерів та глядачів звернулася спеціальна гостя DRONE TALKS – заступниця директора департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради – Юлія Згурська.

Попри війну культурні проекти нашого міста та країни продовжують жити!

Харків тримається!