Підсумки ОСІННЬОГО СЕЗОНУ «ТРЕВЕЛ-ВЕРНІСАЖУ»

  Дорогі друзі! Настав час підвести підсумки ОСІННЬОГО СЕЗОНУ «ТРЕВЕЛ-ВЕРНІСАЖУ», який був анонсований нами ще у літку цього року!

  🔹️ Метою проєкту є відкриття та ознайомлення глядачів та світової тревел-спільноти з сучасними художниками різних країн, які створюють шедеври образотворчого мистецтва саме у подорожах.

  🔹️Експерти нашого фестивалю вже визначили ім’я майстрів, чиї картини відповідають вимогам Вернісажу і за майстерністю, і за тематикою. (Важливо: роботи повинні були бути створені саме під час подорожей та професiйно).

  🔹️Особливо приємно, що осінній сезон наповнений перлинами майстрів з України. Маємо надію, що у мирні часи ці роботи та їх автори будуть запрошені до участі у художній виставці, яка відбудеться у Харкові під егідою нашого фестивалю.

  Наразі готуємо для майстрів іменні Дипломи та листи.

  Дякуємо Майстрам – Даші Вороновій, Світлані Кривуц, Ігорю Чеботову, Олегу, Ларисі та Артему Глушич, Надії Мир (Мироненко Н.Г.), Світлані Мишак, Олені Середі, Марині Лисяній, Ірині Селищивій, Поліні Дзюбенко та Олені Калашніковій за красу робіт та талант!🙌

  🔹️А поки що запрошуємо усіх відвідувачів нашої сторінки насолодитися роботами майстрів та прогулятися разом з миттєвостями подорожей неймовірно красивими куточками нашої прекрасної ПЛАНЕТИ!

  «Прогуляймося» пляжем Негомбо на Шрі-Ланці, містом Кавала та Афіни у Греції, зазирнемо на острiв Родос, а потiм пройдемося чарівними Стокгольмом та Краковом, помилуємося квітами Німеччини та горами Австрії, пробіжемося вуличками Черногорії, а потiм кава у Празi, запах вiтру з вiкна Варшави, а потiм милий Харкiв… А ще…відчуємо неповторнi емоції та історії, які приховує кожна робота ОСIННЬОГО СЕЗОНУ ТРЕВЕЛ-ВЕРНIСАЖУ!✏