РЕГЛАМЕНТ


 

ФЕСТИВАЛЬ ЕКРАННИХ МИСТЕЦТВ ТА ФОТОГРАФІЇ

KHARKIV INTERNATIONAL FESTIVAL

OF ARTS AND TRAVEL

(UKRAINE)

25-26 травня 2019 року

Початок прийому робіт – 1 квiтня 2018 року.

Дедлайн – 1 квiтня 2019 року.

Запрошуємо професіоналів у сфері аудівизуальних мистецтв –  представників міст-побратимів Харкова, взяти участь у фестивальній та конкурсній програмі KHARKIV INTERNATIONAL FESTIVAL OF ARTS AND TRAVEL, що відбудеться в одному з найбільших культурних центрів України – місті Харкові, у рамках Міжнародного туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі», з 25 по 26 травня 2019 року.

Метою фестивалю є підтримка аудіовізуальних мистецтв, що розкривають тему подорожей; популяризація туризму.

KHARKIV INTERNATIONAL FESTIVAL OF ARTS AND TRAVEL –це 1) фестиваль-конкурс творчих людей, теми творів, яких пов'язані з тематикою подорожей; 2) це компетентна оцінка робіт міжнародним журі; 3) майстер-класи і творчі зустрічі від професіоналів на теми мистецтв і туризму.

Слоган нашого фестивалю: Мистецтво як подорож! Подорож як мистецтво!

Взяти участь у фестивалі можна в двох напрямах:

ЕКРАННІ МИСТЕЦТВА

Номінації:

1) РОУД-МУВІ (художнє кіно про подорожі).

Хронометраж: до 30 хвилин.

2) ДРОН-ВІДЕО (відео, відзняте за допомогою дрон-техніки). Хронометраж: до 10 хвилин.

3) ТРЕВЕЛ-ВІДЕО (документальне кіно, відзняте в результаті подорожі; тревел-блоги).

Хронометраж: до 30 хвилин.

ФОТОМИСТЕЦТВО (до 5 фотографій від одного автора)

Номінація: ТРЕВЕЛ-ФОТОГРАФІЯ (документальні фотографії подорожі).

Кількість конкурсних фотографій від одного учасника: до 5-ти.

Тематика робіт:

- КРАЇНА, РЕГІОН, МІСТО;

- КУЛЬТУРА І ТРАДИЦІЇ;

- ТУРИЗМ, ЕКОТУРИЗМ.

Технічні умови прийому робіт.

Офіційними мовами фестивалю є українська та англійська.

Переважним форматом для прийому і перегляду фільмів в номінації «ЕКРАННІ МИСТЕЦТВА» є формат PAL (16: 9), переважними параметрами експорту для файлів Quicktime є AppleProRes 422 (HQ) на HDTV 1920x1080 квадратних пікселів. Аудіо 48 кГц, 24-бітовий дискретний канал або 44,1 кГц та 16-бітовий стерео.

Формат фоторобіт, що надаються, в номінації «ФОТОГРАФІЯ» – JPEG (з максимальною якістю компромісії), TIFF.

Оброблені зображення повинні супроводжуватися початковим RAW- файлом для потреб технічної експертизи. Ім'я файлу, що містить зображення, повинно відповідати назві роботи, написаній латиницею, і мати суфікс у вигляді оригінальної назви RAW- файлу (наприклад робота «Будинок» – Budinok DSC 0027321.jpg). Розмір роботи повинен дозволяти надрукувати її у форматі не менше 30Х45 см при дозволі 240 dpi. При недостатньому розширенні для дотримання належної якості виставкового друку не рекомендується «розтягувати» її за допомогою редагуючих програм - у разі попадання роботи у фінал подібна обробка буде проведена під керівництвом Технічного експерта фестивалю.

Для дотримання точного перенесення кольорів необхідно вбудувати в наданий файл профіль робочого простору. Вибравши відповідний параметр для збереження зображення.

Усі учасники, які подали заявку, надають право на демонстрацію фільму (фототвори) на Фестивалі. При цьому заявник надає Фестивалю право повністю копіювати запис для полегшення технічних операцій Фестивалю у будь-яких форматах, у тому числі для ЗМІ.

Фестиваль має право використати усі матеріали, пов'язані з урочистими заходами у рамках фестивальної програми, а також уривок з фільму (до 10 відсотків від загальної довжини фільму, який не перевищуватиме більше 3-х хвилин) в рекламних і документальних цілях.

Журі. Міжнародне журі складається з експертів в галузі кіновиробництва, фахівців ЗМІ, експертів в галузі подорожей і туризму, зокрема, з таких країн як Україна, Німеччина, Азербайджан, Сирія, Польща тощо.

Увага! Журі залишає за собою право не розглядати роботи, які не відповідають вимогам фестивалю, роботи низької професійної якості або роботи з порушеннями авторського права. Автори, чиї роботи будуть відібрані членами журі і членами Оргкомітету, отримають спеціальні запрошення про участь у фестивалі до 15 квітня 2019 року.

Кращі роботи будуть продемонстровані на великому екрані у рамках Церемонії нагородження учасників і конкурсантів фестивалю.

Переможці будуть нагороджені дипломами і цінними подарунками фестивалю.

Програма фестивалю для іноземних та іногородніх учасників дозволяє: участь в усіх заходах фестивалю, включаючи обов'язковий конкурсний відеопоказ робіт і церемонію нагородження переможців; екскурсійну ознайомчу програму з містом, культурою і гостинністю мешканців Харкова.

Під час екскурсії учасники мають можливість узяти участь в додатковому інтерактивному конкурсі Фестивалю «Kharkiv: Starting Point», продемонструвавши різноманітні миттєвості туристичного міста Харкова в 5-ти тематичних фотографіях. Кращі роботи будуть ухвалені журі та нагороджені у рамках спеціальної номінації «Kharkiv: Starting Point».

Фінансові витрати. Транспортні і особисті витрати сплачуються учасниками фестивалю індивідуально.

Реєстрація для участі у фестивалі відбувається на платформі FilmFreeWay filmfreeway.com/arttravel і на офіційному сайті фестивалю arttravelfest.com до 1 квiтня 2019 року.

Питання відносно участі у фестивалі просимо направляти за електронною адресою: arttravelfest@gmail.com

Детальніше про нас в fb: fb.com/kharkivfest

Промовідео фестивалю – https://www.youtube.com/watch?v=61L8-y6asdM

Дякуємо!

З повагою,

Команда організаторів фестивалю

Ukrainian